OPEN (8:00 tot 18:00)

Nieuws

Erwin doet mee aan SingelSwim Utrecht

Erwin doet mee aan SingelSwim Utrecht 18-04-2018

Onze Erwin is sportief bezig en is hard aan het trainen voor de SingelSwim in Utrecht. Even door de grachten voor het goede doel! 

De SingelSwim Utrecht is de enige zwemtocht door de oudste verdedigingsgracht van Nederland: de Utrechtse Singel. Het idee van de SingelSwim Utrecht is in 2013 ontstaan. In 2015 is het de initiatiefnemers gelukt om de eerste editie met succes te organiseren. De SingelSwim Utrecht staat geheel in het teken van fondsen bij elkaar zwemmen en aandacht vragen voor het goede doel: de spierziekte FSHD. Het initiatief wordt ondersteund door de FSHD Stichting en Stichting Spieren voor Spieren.

Erwin ondersteunen? Doneren kan al vanaf een paar euro! Check zijn pagina https://www.singelswimutrecht.nl/actie/erwin-benschop/doneren

Categorie: Van Ekris nieuws
« terug naar het overzicht